KLASYFIKACJE RMPZ 2022 PO RUNDZIE 7 / 7

GENERALNA
M-CE ZAŁOGA SUMA
1Dawid Matysiak / Jarosław Galanty171191n.u.-11---305243111
2Jacek Wojtas / Bartosz Michalski 21-244n.u.-215--02212100
3Tomasz Jędrzejczak / Joanna Jędrzejczak19-213n.u.-19---2440-90
4Adam Borzynski / Szymon Nowakowski0-13-214153--213--80
5Mariusz Antonow / Piotr Szczygiełn.u.-----242----30561
6Mateusz Milczarek / Marek Rzepiński 0-305--------19458
7Piotr Żytkiewicz / Piotr Sulima 4-7-19213-----0-45
8Michał Sobota / Damian Punia3-0-17-3---19-0-42
9Krystian Itrich / Adam Hering0-9-n.u.-----15-15-39
10Marek Wodarczyk/ Kamil Dybichn.u.-11224---------37
11Patryk Scieszynski / Radosław Kufel1---11-17-----7-36
12Patryk Kunikowski / Piotr Czerwionka0-n.u.-305--------35
=Tomasz Andrzejewski / Piotr Jamroziak11-15---------9-35
14Michał Mierniczak / Marek Sadurski 0-2-9-7---13-0-34
=Piotr Ćwikliński / Łukasz Kasprzyk134n.u.-n.u.-------13134
16Tomasz Bilski / Laura Bilska--4-15-2---9-0-34
17Damian Walczak / Piotr Zakrzewski----------11-17-26
18Piotr Szupryczyński / Marek Szupryczyński9-17-n.u.---------35
19Robert Donaj /Kamil Mistrzak0---------1710-18
20Arkadiusz Dembski / Tomasz Gajzner0-0-13-4---n.u.-0-26
21Grzegorz Brzeski / Adam Czyryca7-0-0-5---3---35
22Artur Czajczyński / Tomasz Zapędowski--0-5-9---n.u.---18
23Dawid Jędrzejewski / Filip Pastewski0-n.u.-n.u.-----0-11-26
24Paweł Dawidowicz / Damian Necel 0-0-0-----7-3-18
25Paweł Malek / Dawid Kwidzyński2-n.u.-n.u.-1---5-0-5
=Damian Kopeć / Mikołaj Groszewicz0---4-----0-4-5
27Michał Iwańcio / Jarosław Iwańcio----7-------0-5
28Marcin Strocen / Mateusz Kuczyński n.u.-3-3-----0-0-0
29Paweł Czechowski / Jacek Wróbel0-0---------5-0
30Adam Jaszkowski / Manulik Marcin0---03-1------0
=Kamil Zaroda / Agnieszka Paszkiewicz----------4-0-0
=Krzysztof Szkołuda / Michał Szkołuda0---11----0-2-0
33Artur Kowalik / Rafał Chyliński0---2-----0-0-5
=Robert Gościniak / Anna Budzyńska0-0-0-----2-0-5
35Mateusz Szałas / Jarosław Przyborowski0-1-n.u.-----0-0-5
=Mateusz Adrian / Jakub Korthals------0---1-0-0
=Olgierd Nikel / Bartosz Pióro--0-n.u.-----0-1-0
38Damian Majchrowski / Michał Kreft 0---0---------0
=Marcin Kwapisz / Marcin Góralczyk 0-0-0-0---0-0-0
=Jacek Bartnik / Łukasz Horanin0---0-----0-0-0
=Bartłomiej Przybylski / Sławomir Rebkowiec0-0-0---------0
=Krzysztof Stencel / Krystian Stencel--0---------0-0
=Maciej Szarek / Wojciech Prządka------0---0---0
=Stanisław Dyjak / Damian Macholl ----------0-0-0
NIESKLASYFIKOWANI ZGODNIE Z PKT 8.1 REGULAMINU RMPZ:
Łukasz Sawicki / Wojtek Krakowiak 305------------35
Krzysztof Czechak / Mariusz Kupiec------304------34
Adam Tomalak / Monika Szczepańska 242------------26
Wojciech Stefankiewicz / Krzysztof Sowa153------------18
Dawid Maszoński / Michał Dacko5-------------5
Bartłomiej Adamczak / Kamila Litwa n.u.-5-n.u.---------5
Dawid Chamier-Gliszczyński / Daniel Tybora0-------------0
Adam Kalinowski / Mateusz Matysiak0-------------0
Ireneusz Jandzio / Piotr Padykuła0-------------0
Radosław Żyśko / Michał Jonkon.u.-------------0
Krzysztof Mazurek / Adam Szewczykn.u.-dsq-----------0
Adam Majewski / Łukasz Miter------0-------0
Kacper Chojnacki / Piotr Czajka------0-------0
Krzysztof Stępniewski / Maciej Kos------0-------0
Krzysztof Wojnowski / Witold Wojnowski----------n.u.---0
Daniel Ptach / Marcin Jarzębiński----------n.u.---0
Adam Jurczyk / Sławomir Milewicz------------0-0
Tomasz Kin / Jakub Tusk ------------0-0
KLASA 1 - pojemność silnika do 1400 cm3 / napęd na jedną oś
M-CE ZAŁOGA SUMA
1Grzegorz Brzeski / Adam Czyryca30302130-24-135
2Artur Kowalik / Rafał Chyliński21-3021-2121114
3Paweł Malek / Dawid Kwidzyński24n.u.n.u.24-3030108
4Damian Majchrowski / Michał Kreft 19-24----43
5Maciej Szarek / Wojciech Prządka---19-19n.u.38
NIESKLASYFIKOWANI ZGODNIE Z PKT 8.1 REGULAMINU RMPZ:
Adam Jurczyk / Sławomir Milewicz------2424
Tomasz Kin / Jakub Tusk ------1919
Radosław Żyśko / Michał Jonkon.u.------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
KLASA 2 - pojemność silnika od 1401 cm3 do 1600 cm3 / napęd na jedną oś
M-CE ZAŁOGA SUMA
1Tomasz Bilski / Laura Bilska-172430-3013114
2Robert Gościniak / Anna Budzyńska15131321-191798
3Paweł Dawidowicz / Damian Necel 191517--242196
4Dawid Jędrzejewski / Filip Pastewski17n.u.n.u.19-153081
5Tomasz Andrzejewski / Piotr Jamroziak3024----2478
6Marcin Kwapisz / Marcin Góralczyk 11111513-11970
7Krzysztof Szkołuda / Michał Szkołuda13-19--131964
8Piotr Szupryczyński / Marek Szupryczyński2430n.u.----54
9Marek Wodarczyk/ Kamil Dybichn.u2130----51
10Mateusz Adrian / Jakub Korthals---24-17748
11Michał Iwańcio / Jarosław Iwańcio--21---1536
12Kamil Zaroda / Agnieszka Paszkiewicz-----211132
NIESKLASYFIKOWANI ZGODNIE Z PKT 8.1 REGULAMINU RMPZ:
Adam Kalinowski / Mateusz Matysiak21------21
Bartłomiej Adamczak / Kamila Litwa n.u19n.u.----19
Adam Majewski / Łukasz Miter---17---17
Kacper Chojnacki / Piotr Czajka---15---15
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
KLASA 3 - pojemność silnika od 1601 cm3 do 2000 cm3 / napęd na jedną oś
M-CE ZAŁOGA SUMA
1Jacek Wojtas / Bartosz Michalski 2430n.u30-1530129
2Tomasz Jędrzejczak / Joanna Jędrzejczak2124n.u24-3017116
3Adam Borzynski / Krzysztof Karwowski15212419-24-103
4Piotr Żytkiewicz / Piotr Sulima 19192117--1995
5Marcin Strocen / Mateusz Kuczyński n.u171713-192187
6Patryk Scieszynski / Radosław Kufel17-1921--2481
7Jacek Bartnik / Łukasz Horanin7-1515-171367
8Mateusz Szałas / Jarosław Przyborowski1115n.u--211562
9Patryk Kunikowski / Piotr Czerwionka9n.u.30----39
NIESKLASYFIKOWANI ZGODNIE Z PKT 8.1 REGULAMINU RMPZ:
Adam Tomalak / Monika Szczepańska 30------30
Dawid Chamier-Gliszczyński / Daniel Tybora13------13
Krzysztof Mazurek / Adam Szewczykn.u.dsq-----0
Łukasz Kasprzyk / Adam Dornowski ------n.u.0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
KLASA 4 - pojemność silnika powyżej 2000 cm3 oraz pojazdy z napędem na 4 koła bez względu na pojemność silnika
M-CE ZAŁOGA SUMA
1Dawid Matysiak / Jarosław Galanty3030n.u.21-3024135
2Michał Mierniczak / Marek Sadurski 17243017-2415127
3Artur Czajczyński / Tomasz Zapędowski-212419-n.u.-64
4Adam Jaszkowski / Manulik Marcin19-2115---55
5Mariusz Antonow / Piotr Szczygiełn.u.--24--3054
6Damian Walczak / Piotr Zakrzewski-----212142
7Piotr Ćwikliński / Łukasz Kasprzyk21n.u.n.u.---1940
8Stanisław Dyjak / Damian Macholl-----191736
NIESKLASYFIKOWANI ZGODNIE Z PKT 8.1 REGULAMINU RMPZ:
Krzysztof Czechak / Mariusz Kupiec---30---30
Wojciech Stefankiewicz / Krzysztof Sowa24------24
Robert Donaj /Kamil Mistrzak15------15
Krzysztof Wojnowski / Witold Wojnowski-----n.u.-0
Daniel Ptach / Marcin Jarzębiński-----n.u.-0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
KLASA RWD - pojazdy z napędem na tylną oś bez względu na pojemność silnika
M-CE ZAŁOGA SUMA
1Michał Sobota / Damian Punia21193024-3013137
2Arkadiusz Dembski / Tomasz Gajzner19212430-n.u.11105
3Krystian Itrich / Adam Hering1524n.un.u.-212484
4Damian Kopeć / Mikołaj Groszewicz17-21n.u.-191976
5Olgierd Nikel / Bartosz Pióro-15n.u21-171770
6Mateusz Milczarek / Marek Rzepiński 730----3067
7Paweł Czechowski / Jacek Wróbel1117----2149
8Bartłomiej Przybylski / Sławomir Rebkowiec91119----39
9Robert Donaj / Monika Szczepańska-----241539
NIESKLASYFIKOWANI ZGODNIE Z PKT 8.1 REGULAMINU RMPZ:
Łukasz Sawicki / Wojtek Krakowiak 30------30
Dawid Maszoński / Michał Dacko24------24
Krzysztof Stencel / Krystian Stencel-13----922
Krzysztof Stępniewski / Maciej Kos---19---19
Ireneusz Jandzio / Piotr Padykuła13------13
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
--------0
KLUBOWA
M-CE ZAŁOGA SUMA
1Automobilklub Koszaliński73847881-7878472
2Automobilklub Morski64408469-7572404
3Automobilklub Bydgoski68523269-6684371
4Automobilklub Włocławski30412430-3037192
5Automobilklub Elbląski5430-30-1530159
6LKT Wyczół Gościeradz21193024-3013137
7Automobilklub Rallyland2443----976
8Automobilklub Grudziądzki21----213072
9Automobilklub Nowomiejski-2130----51
10Automobilklub Łódzki91119----39
11Automobilklub Stargardzki24------24
12--------0
13--------0
14--------0
15--------0
16--------0
17--------0
18--------0
19--------0
20--------0
21--------0
22--------0
23--------0
24--------0
25--------0
26--------0
27--------0
28--------0
29--------0
30--------0
31--------0
32--------0
33--------0
34--------0
35--------0
36--------0
37--------0
38--------0
39--------0
40--------0
41--------0

Copyright © 2022 - TopDrive Maciej Raczewski