KLASYFIKACJE RMPZ 2022 PO RUNDZIE 6 / 7

GENERALNA
M-CE ZAŁOGA SUMA
1Tomasz Jędrzejczak / Joanna Jędrzejczak19-213n.u.-19---244--90
2Dawid Matysiak / Jarosław Galanty171191n.u.-11---305--84
3Adam Borzynski / Szymon Nowakowski0-13-214153--213--80
4Jacek Wojtas / Bartosz Michalski 21-244n.u.-215--02--77
5Piotr Żytkiewicz / Piotr Sulima 4-7-19213-------45
6Michał Sobota / Damian Punia3-0-17-3---19---42
7Marek Wodarczyk/ Kamil Dybichn.u.-11224---------37
8Łukasz Sawicki / Wojtek Krakowiak 305------------35
=Mateusz Milczarek / Marek Rzepiński 0-305----------35
=Patryk Kunikowski / Piotr Czerwionka0-n.u.-305--------35
11Krzysztof Czechak / Mariusz Kupiec------304------34
12Michał Mierniczak / Marek Sadurski 0-2-9-7---13---31
13Tomasz Bilski / Laura Bilska--4-15-2---9---30
14Patryk Scieszynski / Radosław Kufel1---11-17-------29
=Adam Tomalak / Monika Szczepańska 242------------26
=Tomasz Andrzejewski / Piotr Jamroziak11-15-----------26
=Piotr Szupryczyński / Marek Szupryczyński9-17-n.u.---------26
=Mariusz Antonow / Piotr Szczygiełn.u.-----242------26
19Krystian Itrich / Adam Hering0-9-n.u.-----15---24
20Wojciech Stefankiewicz / Krzysztof Sowa153------------18
=Robert Donaj /Kamil Mistrzak0---------171--18
22Piotr Ćwikliński / Łukasz Kasprzyk134n.u.-n.u.---------17
=Arkadiusz Dembski / Tomasz Gajzner0-0-13-4---n.u.---17
24Grzegorz Brzeski / Adam Czyryca7-0-0-5---3---15
25Artur Czajczyński / Tomasz Zapędowski--0-5-9---n.u.---14
26Damian Walczak / Piotr Zakrzewski----------11---11
27Paweł Malek / Dawid Kwidzyński2-n.u.-n.u.-1---5---8
28Michał Iwańcio / Jarosław Iwańcio----7---------7
=Paweł Dawidowicz / Damian Necel 0-0-0-----7---7
30Marcin Strocen / Mateusz Kuczyński n.u.-3-3-----0---6
31Dawid Maszoński / Michał Dacko5-------------5
=Bartłomiej Adamczak / Kamila Litwa n.u.-5-n.u.---------5
33Damian Kopeć / Mikołaj Groszewicz0---4-----0---4
=Adam Jaszkowski / Manulik Marcin0---03-1------4
=Kamil Zaroda / Agnieszka Paszkiewicz----------4---4
36Artur Kowalik / Rafał Chyliński0---2-----0---2
=Krzysztof Szkołuda / Michał Szkołuda0---11----0---2
=Robert Gościniak / Anna Budzyńska0-0-0-----2---2
39Mateusz Szałas / Jarosław Przyborowski0-1-n.u.-----0---1
=Mateusz Adrian / Jakub Korthals------0---1---1
41Dawid Chamier-Gliszczyński / Daniel Tybora0-------------0
42Damian Majchrowski / Michał Kreft 0---0---------0
43Adam Kalinowski / Mateusz Matysiak0-------------0
44Dawid Jędrzejewski / Filip Pastewski0-n.u.-n.u.-----0---0
45Marcin Kwapisz / Marcin Góralczyk 0-0-0-----0---0
46Ireneusz Jandzio / Piotr Padykuła0-------------0
47Jacek Bartnik / Łukasz Horanin0---0-----0---0
48Paweł Czechowski / Jacek Wróbel0-0-----------0
49Bartłomiej Przybylski / Sławomir Rebkowiec0-0-0---------0
50Radosław Żyśko / Michał Jonkon.u.-------------0
51Krzysztof Mazurek / Adam Szewczykn.u.-dsq-----------0
52Olgierd Nikel / Bartosz Pióro--0-n.u.-----0---0
53Krzysztof Stencel / Krystian Stencel--0-----------0
54Maciej Szarek / Wojciech Prządka------0---0---0
55Adam Majewski / Łukasz Miter------0-------0
56Kacper Chojnacki / Piotr Czajka------0-------0
57Krzysztof Stępniewski / Maciej Kos------0-------0
58Stanisław Dyjak / Damian Macholl ----------0---0
59Krzysztof Wojnowski / Witold Wojnowski----------n.u.---0
60Daniel Ptach / Marcin Jarzębiński----------n.u.---0
KLASA 1 - pojemność silnika do 1400 cm3 / napęd na jedną oś
M-CE ZAŁOGA SUMA
1Grzegorz Brzeski / Adam Czyryca30302130-24-135
2Artur Kowalik / Rafał Chyliński21-3021-21-93
3Paweł Malek / Dawid Kwidzyński24n.u.n.u.24-30-78
4Damian Majchrowski / Michał Kreft 19-24----43
5Maciej Szarek / Wojciech Prządka---19-19-38
6Radosław Żyśko / Michał Jonkon.u.------0
7--------0
8--------0
9--------0
10--------0
11--------0
12--------0
13--------0
14--------0
15--------0
16--------0
17--------0
18--------0
19--------0
20--------0
21--------0
22--------0
23--------0
24--------0
25--------0
26--------0
27--------0
28--------0
29--------0
30--------0
31--------0
32--------0
33--------0
34--------0
35--------0
36--------0
37--------0
38--------0
39--------0
40--------0
41--------0
KLASA 2 - pojemność silnika od 1401 cm3 do 1600 cm3 / napęd na jedną oś
M-CE ZAŁOGA SUMA
1Tomasz Bilski / Laura Bilska-172430-30-101
2Robert Gościniak / Anna Budzyńska15131321-19-81
3Paweł Dawidowicz / Damian Necel 191517--24-75
4Marcin Kwapisz / Marcin Góralczyk 11111513-11-61
5Tomasz Andrzejewski / Piotr Jamroziak3024-----54
=Piotr Szupryczyński / Marek Szupryczyński2430n.u.----54
7Marek Wodarczyk/ Kamil Dybichn.u2130----51
=Dawid Jędrzejewski / Filip Pastewski17n.u.n.u.19-15-51
9Krzysztof Szkołuda / Michał Szkołuda13-19--13-45
10Mateusz Adrian / Jakub Korthals---24-17-41
11Adam Kalinowski / Mateusz Matysiak21------21
=Michał Iwańcio / Jarosław Iwańcio--21----21
13Kamil Zaroda / Agnieszka Paszkiewicz-----21-21
14Bartłomiej Adamczak / Kamila Litwa n.u19n.u.----19
15Adam Majewski / Łukasz Miter---17---17
16Kacper Chojnacki / Piotr Czajka---15---15
17--------0
18--------0
19--------0
20--------0
21--------0
22--------0
23--------0
24--------0
25--------0
26--------0
27--------0
28--------0
29--------0
30--------0
31--------0
32--------0
33--------0
34--------0
35--------0
36--------0
37--------0
38--------0
39--------0
40--------0
41--------0
KLASA 3 - pojemność silnika od 1601 cm3 do 2000 cm3 / napęd na jedną oś
M-CE ZAŁOGA SUMA
1Adam Borzynski / Szymon Nowakowski15212419-24-103
2Jacek Wojtas / Bartosz Michalski 2430n.u30-15-99
=Tomasz Jędrzejczak / Joanna Jędrzejczak2124n.u24-30-99
4Piotr Żytkiewicz / Piotr Sulima 19192117---76
5Marcin Strocen / Mateusz Kuczyński n.u171713-19-66
6Patryk Scieszynski / Radosław Kufel17-1921---57
7Jacek Bartnik / Łukasz Horanin7-1515-17-54
8Mateusz Szałas / Jarosław Przyborowski1115n.u--21-47
9Patryk Kunikowski / Piotr Czerwionka9n.u.30----39
10Adam Tomalak / Monika Szczepańska 30------30
11Dawid Chamier-Gliszczyński / Daniel Tybora13------13
12Krzysztof Mazurek / Adam Szewczykn.u.dsq-----0
13--------0
14--------0
15--------0
16--------0
17--------0
18--------0
19--------0
20--------0
21--------0
22--------0
23--------0
24--------0
25--------0
26--------0
27--------0
28--------0
29--------0
30--------0
31--------0
32--------0
33--------0
34--------0
35--------0
36--------0
37--------0
38--------0
39--------0
40--------0
41--------0
KLASA 4 - pojemność silnika powyżej 2000 cm3 oraz pojazdy z napędem na 4 koła bez względu na pojemność silnika
M-CE ZAŁOGA SUMA
1Michał Mierniczak / Marek Sadurski 17243017-24-112
2Dawid Matysiak / Jarosław Galanty3030n.u.21-30-111
3Artur Czajczyński / Tomasz Zapędowski-212419-n.u.-64
4Adam Jaszkowski / Manulik Marcin19-2115---55
5Krzysztof Czechak / Mariusz Kupiec---30---30
6Wojciech Stefankiewicz / Krzysztof Sowa24------24
=Mariusz Antonow / Piotr Szczygiełn.u.--24---24
8Piotr Ćwikliński / Łukasz Kasprzyk21n.u.n.u.----21
9Damian Walczak / Piotr Zakrzewski-----21-21
10Stanisław Dyjak / Damian Macholl-----19-19
11Robert Donaj /Kamil Mistrzak15------15
12Krzysztof Wojnowski / Witold Wojnowski-----n.u.-0
13Daniel Ptach / Marcin Jarzębiński-----n.u.-0
14--------0
15--------0
16--------0
17--------0
18--------0
19--------0
20--------0
21--------0
22--------0
23--------0
24--------0
25--------0
26--------0
27--------0
28--------0
29--------0
30--------0
31--------0
32--------0
33--------0
34--------0
35--------0
36--------0
37--------0
38--------0
39--------0
40--------0
41--------0
KLASA RWD - pojazdy z napędem na tylną oś bez względu na pojemność silnika
M-CE ZAŁOGA SUMA
1Michał Sobota / Damian Punia21193024-30-124
2Arkadiusz Dembski / Tomasz Gajzner19212430-n.u.-94
3Krystian Itrich / Adam Hering1524n.un.u.-21-60
4Damian Kopeć / Mikołaj Groszewicz17-21n.u.-19-57
5Olgierd Nikel / Bartosz Pióro-15n.u21-17-53
6Bartłomiej Przybylski / Sławomir Rebkowiec91119----39
7Mateusz Milczarek / Marek Rzepiński 730-----37
8Łukasz Sawicki / Wojtek Krakowiak 30------30
9Paweł Czechowski / Jacek Wróbel1117-----28
10Dawid Maszoński / Michał Dacko24------24
=Robert Donaj / Monika Szczepańska-----24-24
12Krzysztof Stępniewski / Maciej Kos---19---19
13Ireneusz Jandzio / Piotr Padykuła13------13
14Krzysztof Stencel / Krystian Stencel-13-----13
15--------0
16--------0
17--------0
18--------0
19--------0
20--------0
21--------0
22--------0
23--------0
24--------0
25--------0
26--------0
27--------0
28--------0
29--------0
30--------0
31--------0
32--------0
33--------0
34--------0
35--------0
36--------0
37--------0
38--------0
39--------0
40--------0
41--------0
KLUBOWA
M-CE ZAŁOGA SUMA
1Automobilklub Koszaliński73847881-78-394
2Automobilklub Morski64408469-75-332
3Automobilklub Bydgoski68523269-66-287
4Automobilklub Włocławski30412430-30-155
5Automobilklub Elbląski5430-30-15-129
6LKT Wyczół Gościeradz21193024-30-124
7Automobilklub Rallyland2443-----67
8Automobilklub Nowomiejski-2130----51
9Automobilklub Grudziądzki21----21-42
10Automobilklub Łódzki91119----39
11Automobilklub Stargardzki24------24
12--------0
13--------0
14--------0
15--------0
16--------0
17--------0
18--------0
19--------0
20--------0
21--------0
22--------0
23--------0
24--------0
25--------0
26--------0
27--------0
28--------0
29--------0
30--------0
31--------0
32--------0
33--------0
34--------0
35--------0
36--------0
37--------0
38--------0
39--------0
40--------0
41--------0

Copyright © 2022 - TopDrive Maciej Raczewski